ZSS LEGNICA
slide01 slide02 slide03 slide04
Miłego dnia
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
MKZ
Szkoł‚a uczestniczy w projekcie
"Modernizacja kształ‚cenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"

wsółfinansowanym
ze środków

Unii Europejskiej
w ramach
Europejskiego Funduszu Społ‚ecznego
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 60
» Najnowszy użytkownik: Misiek
POCZĄTEK ROKU SZKOLNEGO 2015-2016
Newsy Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015 - 2016 nastąpi dnia 01 września 2015 r. o godzinie 9.00 na dziedzińcu szkolnym.
UWAGA MATURZYŚCI
W zakładce MATURA 2015 znajdują się ważne informacje dla zdających egzamin maturalny w 2015 roku.

WYCIECZKI
  W dniach 29 września i 2 października br.szk. 54 uczniów z klas 4a, 4b, 3c oraz 2c pod opieką nauczycieli przedmiotów zawodowych wzięło udział w wycieczkach dydaktycznych do zakładów VW Motor Polska w Polkowicach. Celem wyjazdu było poznanie organizacji produkcji, profilu działalności fabryki, a także charakterystyki produkowanych silników wysokoprężnych.


ZARZĄDZENIE DOLNOŚLĄSKIEGO KO WS. TERMINÓW REKRUTACJI
  Zapraszamy do zapoznania się z zarządzeniem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty w sprawie terminów i zasad rekrutacji kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych (część III) w roku szkolnym 2014/2015, oraz do obejrzenia fotorelacji nt. naszej placówki.


REAKTYWACJA

Sześciu uczniów Zespołu Szkół Samochodowych postanowiło przywrócić do życia Fiata 126p, czyli popularnego „malucha”. Auto ponad 20 lat „garażowało” w szkolnej piwnicy.
Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to jeszcze w tym roku wystawimy naszego „malucha” w zawodach Formuły 126. Kto poprowadzi auto? Przeprowadzimy szkolne kwalifikacje na lotnisku - mówi Adrian Szymański.
On oraz Kacper Ciesielski, Damian Majewski, Jarosław Pokrywka, Dawid Kipa oraz Dariusz Bystryk założyli szkolne koło pasjonatów motoryzacji. Za namową swojego nauczyciela Piotra Małyniaka postanowili wyciągnąć z piwnicy wysłużonego Fiata 126p.
- Leżał w szkolnej piwnicy ponad 20 lat. Nikt nie wie dokładnie który to rocznik. Przywrócimy go do życia własnymi siłami. Części już mamy zgromadzone. Dołożymy swoją pracę i za kilka miesięcy „maluszek” będzie śmigał - cieszy się Kacper Ciesielski.

Ten cud rodzimej motoryzacji będzie reprezentował nasze miasto i szkołę w zawodach. Już nie możemy się doczekać - mówią zgodnie uczniowie z drugich klas Zespołu Szkół Samochodowych.ANKIETA DLA ABSOLWENTÓW ZSS w LEGNICY
   Celem ankiety jest analiza losów naszych absolwentów. Wnioski z ankiety posłużą nam również do podniesienia jakości pracy szkoły.
  Prosimy o wypeł‚nienie poniższej ankiety poprzez zaznaczenie prawidł‚owych odpowiedzi lub wpisanie odpowiedzi w miejscu do tego przeznaczonym.


DZIĘKUJEMY ZA POŚWiʘCENIE CZASU NA WYPEŁNIENIE ANKIETY

Przejdź do ankiety

Badania zostały zrealizowane przy pomocy serwisu eBadania http://www.eBadania.pl


KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE
  Trwa nabór na kwalifikacyjne kursy zawodowe dla kwalifikacji wyodrę™bnionych w zawodach, w których Zespół‚ Szkół‚ Samochodowych prowadzi kształ‚cenie tj.


- technik pojazdów samochodowych - 311513
- technik mechanik - 311504
- mechanik pojazdów samochodowych - 723103
- elektromechanik pojazdów samochodowych - 741203
- operator maszyn skrawają…cych - 722307.

Więcej informacji w zakładce *Kursy kwalifikacyjne*


ZJAZD-GALERIA FOTO
   Zapraszamy na strony portalu lca.pl aby obejrzeć galerię™ zdjęć‡ ze ZJAZDU ABSOWENTÓW , który odbył‚ się™ z okazji obchodów 60 lecia istnienia Technikum Samochodowego. Obejrzyj zdjęcia

   Zajrzyjcie takĹźe do naszej galerii, do ktĂłrej fotki nadesłał uĹźytkownik 33jasiek.